Pogoda dopisała, więc maluchów też przybyło wiele na imprezę organizowaną z okazji Dnia Dziecka przez Pałac Lubostroń.

Dzieci mogły odbyć spacer bryczką po pałacowym parku fot. Magdalena Kruszka
Dzieci mogły odbyć spacer bryczką po pałacowym parku fot. Magdalena Kruszka

     W zespole pałacowo-parkowym w Lubostroniu dzieciaki spotkały się z okazji swojego święta 31 maja. Organizatorzy przygotowali dla nich wiele atrakcji. Była więc wata cukrowa, lody, przejażdżka bryczką i Harleyem Dawidsonem. Dzieci miały też okazję sprawdzić się w konkursach wiedzy oraz w konkursie wokalnym, a także posłuchać koncertów i występów tych, którzy od dawna trenują. Prawdziwą atrakcją dla maluchów był radiowóz oraz wóz strażacki, z którego obficie lała się woda.
     Pałac Lubostroń organizacyjnie wsparł Zespół Szkół w Lubostroniu, a impreza odbyła się dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy

Magdalena Kruszka, 3 VI 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry