Stali klienci Banku Spółdzielczego Pałuki będą zaskoczeni nowym wyglądem sali operacyjnej w centrali tej placówki w Żninie, gdy przekroczą jej próg.

fot. Remigiusz Konieczka
fot. Karol Gapiński

     Od połowy stycznia br. trwał remont i unowocześnianie sali operacyjnej oraz pomieszczeń przyległych w centrali Banku Spółdzielczego Pałuki przy ul. 700-lecia w Żninie. To najważniejsze pomieszczenie tej instytucji. Tutaj odbywa się codzienna obsługa klientów. W czasie remontu, który realizowała według projektu Justyny Fryszkowskiej-Kosmali z Zielonej Góry firma Prebud z Inowrocławia, obsługa klientów odbywała się w piwnicy banku.

     W poniedziałkowe południe, 10 czerwca sala operacyjna, imponująca nowoczesnymi rozwiązaniami jeśli chodzi o funkcjonalność i aranżację wnętrza, została otwarta przez przecięcie wstęgi, którego dokonali prezes BS Pałuki Arkadiusz Furtak, przewodniczący rady nadzorczej tego banku Mieczysław Gęsicki oraz przedstawiciele dwóch instytucji samorządowych, których obsługę finansową pełni żniński bank: Aleksandra Szpek, skarbnik gminy Żnin i starosta Zbigniew Jaszczuk. Nową salę operacyjną poświęcił ks. Tadeusz Nowak, proboszcz parafii pw. św. Floriana w Żninie.

     Od wtorku 11 czerwca od 7.30 klienci BS Pałuki w Żninie nie są już obsługiwani w piwnicy, lecz w nowej sali operacyjnej na parterze.

     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Karol Gapiński, 11 VI 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry