Rada Miejska w Żninie nie wyraziła zgody na rozwiązanie stosunku pracy z radnym Bernardem Starczewskim.

fot. Remigiusz Konieczka

     W piątek 28 czerwca na sesji Rada Miejska w Żninie rozpatrywała projekt uchwały dotyczący wyrażenia lub nie wyrażenia zgody na rozwiązanie przez dyrekcję Przedszkola Miejskiego nr 1 w Żninie stosunku pracy z radnym Bernardem Starczewskim, który jest jednocześnie pracownikiem taj placówki. Wniosek o zwolnienie pracownika złożyła dyrektor Małgorzata Bromberek po incydencie z udziałem swojego pracownika i jednego z uczniów na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Żninie.
     Radni większością głosów nie wyrazili zgody na rozwiązanie stosunku pracy z radnym: siedmioro było za, dziewięcioro przeciw, a dwójka wstrzymała się od głosu. W dyskusji i głosowaniu w tym punkcie nie uczestniczył Bernard Starczewski.

Remigiusz Konieczka, 28 VI 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry