W ramach realizowanego przez żniński MOPS projektu, którego celem jest aktywizacja społeczna i zawodowa mieszkańców odbył się w gospodarstwie agroturystycznym Rancho w Sarbinowie piknik integracyjny dla uczestników i ich rodzin.

Wspólne zabawy z kolorową płachtą nie byłyby tak udane, gdyby nie pomysły animatorek. fot. Karol Gapiński
Wspólne zabawy z kolorową płachtą nie byłyby tak udane, gdyby nie pomysły animatorek. fot. Karol Gapiński

     Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żninie przeprowadza projekt Aktywni - Kompetentni - Szczęśliwi, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt ten realizowany jest od 1 marca br do 31 marca 2020 r. i obejmuje 20 osób.

     W ramach tego projektu 15 lipca odbył się piknik rodzinny dla uczestników oraz ich rodzin. Impreza, która zaplanowana została na niemal całe popołudnie odbyła się w Agroturystyce Rancho w Sarbinowie (zaraz za rogatkami Żnina w kierunku Janowca). Były kiełbaski z grilla, dmuchańce, zajęcia z animatorami zabaw dla dzieci. Gdy uczestników zabawy dopadało zmęczenie i potrzebowali chwili na wytchnienie, mogli je znaleźć w cieniu, pod drzewkami lub na ławeczce pod drewnianym zadaszeniem. Wspólna zabawa trwała od 12.00 do 17.00.

     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Karol Gapiński, 16 VII 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry