Pstrąg i polędwiczki to tylko niektóre z dań przygotowywanych na miejscu i serwowanych podczas Dni Miodu w Barcinie przez Roberta Sowę, znanego restauratora, właściciele warszawskiej słynnej restauracji Sowa i Przyjaciele.

Robert Sowa zajada naleśnika zrobionego przez panie z KGW w Mamliczu fot. Magdalena Kruszka
Robert Sowa zajada naleśnika zrobionego przez panie z KGW w Mamliczu fot. Magdalena Kruszka

     Dni Miodu odbywały się w dniach 27-28 lipca i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieciakom serwowano słodkie naleśniki. Im też dedykowany był spektakl. Dorośli mogli sami wykazać się w sztuce kulinarnej i wziąć udział w konkursie na najpyszniejszą potrawę z miodem.
     Oprócz tego były występy, stoiska, pokazy miodobrania. Gościem specjalnym był Robert Sowa, który nie tylko gotował dla przybyłych specjały, ale także degustował to, co przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Mamliczu.
     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Kruszka, 30 VII 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry