Z myślą o bezpieczeństwie osób odpoczywających nad jeziorem w Wąsoszu, dzielnicowi z Szubina systematycznie kontrolują teren kąpieliska. Mundurowi włączają się tym samym w ogólnopolską kampanię "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą".

Policjanci w Wąsoszu bacznie przyglądają się plażowiczom i kapiącym się fot. KPP w Nakle
Policjanci w Wąsoszu bacznie przyglądają się plażowiczom i kapiącym się fot. KPP w Nakle

     Bezchmurne niebo, wysokie temperatury i chęć ochłody powodują, że wiele osób decyduje się na odpoczynek na strzeżonym kąpielisku w Wąsoszu. Z myślą o bezpieczeństwie plażowiczów, teren kąpieliska jest systematycznie kontrolowany przez dzielnicowych z Komisariatu Policji w Szubinie.  

     - Funkcjonariusze szczególną uwagę podczas kontroli zwracają na ład i porządek zarówno przy plaży jak i w jej bezpośredniej okolicy. Kontrolują także przestrzeganie przepisów przez kierowców, szczególnie w miejscach, gdzie obowiązują zakazy zatrzymywania aut - mówi podkom. Justyna Andrzejewska oficer prasowy KPP w Nakle. - Policjanci przypominają plażowiczom o bezwzględnym przestrzeganiu regulaminu kąpieliska, a także okolicznej wypożyczalni sprzętu wodnego. Przypominamy także kierowcom o korzystaniu z wyznaczonych parkingów, a ci, którzy pozostawiają swoje auta przy jezdni, gdzie obowiązuje zakaz, liczyć muszą się z konsekwencjami prawnymi.

Remigiusz Konieczka, 30 VII 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry