Od 1 października w wydziale komunikacji i dróg Starostwa Powiatowego w Żninie będzie obowiązywał system kolejkowy, a od 14 października zostanie wprowadzona również internetowa rejestracja wizyty w wydziale.

     Od wtorku, 1 października w celu dokonania wszystkich czynności związanych z rejestracją pojazdów będzie trzeba pobrać bilet z automatu biletowego, wypełnić odpowiedni wniosek i czekać na wywołanie przez system. Jak informuje wicestarosta Andrzej Hłond system kolejkowy obejmuje jedynie rejestrację pojazdów, a nie uwzględnia spraw dotyczących prawa jazdy i transportu. W zakresie spraw związanych z prawem jazdy i transportu będą obowiązywać takie zasady jak dotychczas.

     Przy rejestracji pojazdów nie będzie już podziału na gminy. Osoby przychodzące po odbiór gotowych dokumentów będą obsługiwane w oddzielnej kolejce. Poszczególne sprawy będzie można załatwić w biurach: biuro nr 2 - transport, biuro nr 8 - prawa jazdy, biuro nr 9, 10 i 11 - rejestracja pojazdów.

     Od 14 października dodatkowo zostanie wprowadzona internetowa rejestracja wizyty w wydziale komunikacji i dróg.

Arkadiusz Majszak, 30 IX 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry