W niedzielę 1 grudnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni kolejny rok z rzędu kcyńska orkiestra i straż pożarna zorganizowały akcję charytatywną.

Kolejny rok z rzędu akcję charytatywną organizowała orkiestra fot. Robert Nowicki
Kolejny rok z rzędu akcję charytatywną organizowała orkiestra fot. Robert Nowicki

     W tym roku jest ona dedykowana Wiktorowi, który zachorował na białaczkę. Imprezę wsparło wiele placówek i instytucji oraz prywatnych podmiotów.

     Na tych, którzy zdecydowali się przyjść i wesprzeć zbiórkę środków pieniężnych na leczenie Wiktora, czekało mnóstwo atrakcji. Można było zakupić wytwory rękodzielnicze, kartki świąteczne i stroiki, wziąć udział w loterii fantowej, skosztować wypieków przygotowanych przez KGW. Była także okazja do zmierzenia sobie poziomu cukru we krwi i ciśnienia.Odbył się pokaz organizowany przez policję oraz koncertu Orkiestry Dętej. Imprezę, która trwała kilka godzin, poprowadził DJ Robert.

Robert Nowicki, 3 XII 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry