Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

Podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy największą popularnością wśród licytujących cieszyły się maskotki, w tym przedstawiająca Jurka Owsiaka.

Maskotka z Jurkiem Owsiakiem została zlicytowana za najwyższą kwotę fot. Bartosz Woźniak
Maskotka z Jurkiem Owsiakiem została zlicytowana za najwyższą kwotę fot. Bartosz Woźniak

     Orkiestra w Piechcinie po raz kolejny zagrała w hali sportowej. Dla przybyłych przygotowano szereg atrakcji, od loterii fantowych, słodkości, bigosu, przez występy artystyczne i koncerty, po licytacje.

     Wszystko, co było do zakupienia i zdobycia, zniknęło ze stołów dzięki hojności mieszkańców. Szczególne zainteresowanie wśród licytujących wzbudziły maskotki, które sprzedano za najwyższe kwoty. Za najwyższą - 400 złotych - została zlicytowana maskotka przedstawiająca Jurka Owsiaka. Dzięki temu w Piechcinie został pobity dotychczasowy rekord finałów WOŚP, a zebrana kwota wyniosła 15.611,66 zł. 

     Wszystko zakończyło się światełkiem do nieba w postaci efektownych fajerwerków przygotowanych przez OSP Piechcin.

     Więcej zdjęć w naszej galerii

Bartosz Woźniak, 13 I 2020

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry