Rekordową sumę 34.588,52 zł zebrał janowiecki sztab WOŚP dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

Maskotka z Jurkiem Owsiakiem została zlicytowana za najwyższą kwotę fot. Bartosz Woźniak
fot. Sylwia Wysocka

     W wielkiej orkiestrze w Janowcu zagrali wolontariusze, artyści, sportowcy, strażacy, ratownik medyczny, morsy, nauczyciele, urzędnicy, mieszkańcy gminy, a wszystko pod batutą Karola Nojgebauera, dyrektora M-GOK i jego ekipy.

     Od sportowej rywalizacji, przez występy, pokazy aż po licytację i światełko do nieba, gdzie pokaz fajerwerków zastąpił deszcz sztucznych ogni. Podczas licytacji gadżety WOŚP, jak i te ufundowane przez lokalnych sponsorów osiągały niesamowite kwoty. Ogrom pracy wykonali też wolontariusze kwestujący na ulicach. Dyrektor Karol Nojgebauer był pod ogromnym wrażeniem zarówno zaangażowania jak i kwoty jaką udało się zebrać.

     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Sylwia Wysocka, 13 I 2020

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry