W Miejskim Domu Kultury w Barcinie w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się koncert zespołu Mitra. W przerwach prowadzone były licytacje.

Zespół Mitra na scenie MDK fot. Magdalena Kruszka
Zespół Mitra na scenie MDK fot. Magdalena Kruszka

    Mitra to gdyński, siedmioosobowy zespół folk rockowy, w którego twórczości można znaleźć akcenty wielu gatunków muzycznych. Koncertuje od dziesięciu lat. Spoiwem nadającym zespołowi wyjątkowy charakter jest sekcja dęta, która w połączeniu z dźwiękami akordeonu i instrumentów klawiszowych buduje niepowtarzalny klimat i stanowi wyróżniające brzmienie zespołu. Mitra to energetyczne szybkie rytmy, a także refleksyjne ballady. Zespół zagrał własne piosenki, jak i covery. Publiczność wraz z członkami zespołu mogła zaśpiewać między innymi Statki na niebie z repertuaru zespołu De Mono.

     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Kruszka, 13 I 202

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry