Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

Niedzielny, 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie gminy Rogowo odbył się w miejscowym Gminnym Domu Kultury.

Największym powodzeniem cieszyły się koszulki z logiem WOŚP, ale najwyższą kwotę zebrała licytacja tortu fot. Remigiusz Konieczka
Największym powodzeniem cieszyły się koszulki z logiem WOŚP, ale najwyższą kwotę zebrała licytacja tortu fot. Remigiusz Konieczka

     W organizację finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyła się też gmina Rogowo. Mieszkańcy wsparli fundację na różne sposoby, głównie finansowe. W Gminnym Domu Kultury najcięższe boje toczono o koszulki z logiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a tort z serduchem WOŚP sprzedano za prawie pół tysiąca złotych.

     Na scenie swoje wokalne umiejętności zaprezentowały przedszkolaki, dzieci i młodzież z zespołu wokalnego oraz chór Aster. Teatr Odnowa zaprezentował przestawienie pt. Na językach. Między występami trwały licytacje. Oddano też 37,8 l krwi. Finał zakończyło światełko do nieba.

     W sumie w gminie Rogowo zebrano 16.850,58 zł.

     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Remigiusz Konieczka, 13 I 202

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry