Uczniowie mogileńskiego Zespołu Szkół podczas występów artystycznych

       fot. Paweł Lachowicz

Mogilno, Zespół Szkół, wolontariusze, warsztaty
Wolontariusze spotkali się z uczniami
    W ramach Szkolnego Dnia Wolontariatu, 3 grudnia w Zespole Szkół w Mogilnie gościło 4 wolontariuszy Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy.

     Byli to wolontariusze z Hiszpanii, Bośni i Hercegowiny, Ukrainy oraz Włoch. Wolontariusze uczestniczą w realizowanym przez bibliotekę projekcie wolontariatu europejskiego pod nazwą To Be Like Librarian (Być jak bibliotekarz). Celem projektu jest podniesienie kompetencji językowych uczniów oraz wymiana międzykulturowa.

     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska lub e-Pałukach w czwartek, 5 grudnia. Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film.

Paweł Lachowicz, 4 XII 2013

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry