Łabiszyn, gmina, oświata, reorganizacja
Reorganizacja oświaty
     Na początku lutego będzie wiadomo, jakim torem pójdzie łabiszyńska oświata.

     Burmistrz Jacek Kaczmarek powiedział, iż ze względu na bardzo trudną sytuację finansową jest przygotowywany program reorganizacji oświaty w gminie Łabiszyn. Wstępnej obróbki programu dokonali członkowie komisji budżetu Rady Miejskiej. Projekt zostanie przedłożony poszczególnym komisjom.
     - Na początku lutego będzie znana ostateczna wersja projektu i zainteresowani zostaną poinformowani o stanowisku Rady Miejskiej w tym temacie - wyjaśnia lapidarnie burmistrz.
     Jacek Kaczmarek zapytany, czy projekt reorganizacji oświaty zakłada likwidację którejś ze szkół, dyplomatycznie odpowiedział: - Na początku lutego będzie odpowiedź w formie projektów. Cała strategia nie dotyczy wyłącznie likwidacji szkół, lecz na przykład zmiany obwodów szkolnych i połączeń.

Arkadiusz Majszak
Pałuki nr 570 (3/2003)

 

Przejdź do forum.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry