Marzena Wolska wygrała konkurs na dyrektora Zespołu Szkół w Barcinie, który powstał po reorganizacji oświaty. Była jedyną kandydatką.

Marzena Wolska otrzymała powołanie na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół w Barcinie fot. Magdalena Kruszka
Marzena Wolska otrzymała powołanie na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół w Barcinie fot. Magdalena Kruszka

     Od września Zespół Szkół w Barcinie tworzyć będzie Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie i Liceum Ogólnokształcące w Barcinie. Wcześniej Marzena Wolska była dyrektorem barcińskiego gimnazjum. Szkołą Podstawową nr 2 kieruje jeszcze Wojciech Kiciński, a Liceum Ogólnokształcącym w Barcinie Tomasz Woźniecki.
     Po reorganizacji systemu oświaty w gminie Barcin Szkoła Podstawowa w Mamliczu i Szkoła Podstawowa nr 1 w Barcinie staną się szkołami ośmioklasowymi, natomiast Szkoła Podstawowa nr 2 w Barcinie mieścić się będzie w budynku przy ul. Artylerzystów (6 klas) oraz w budynku przy ul. Polnej (VII i VIII klasa oraz wygasające gimnazjum).
     Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Barcinie burmistrz Michał Pęziak wręczył Marzenie Wolskiej powołanie i udzielenie pełnomocnictwa na stanowisko dyrektora od 1 września bieżącego roku.

Magdalena Kruszka
Pałuki nr 1320 (22/2017)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry