Reklama w kalendarzu

10 czerwca z okazji Dnia Dziecka i święta rodziców w Oddziale Przedszkolnym w Ciechrzu (gm. Strzelno) odbył się festyn rodzinny.

Rodzice przedszkolaków w kolejnym akcie przedstawienia fot. Magdalena Lachowicz
Rodzice przedszkolaków w kolejnym akcie przedstawienia fot. Magdalena Lachowicz

     Festyn przygotowany został w nieco innej formie. To nie dzieci występowały przed rodzicami, a odwrotnie, to rodzice przygotowali dla swoich pociech przedstawienie pt. Leśne opowieści. Kolejne wypowiadane przez rodziców kwestie przeplatane były piosenkami nawiązującymi do omawianych zwierząt. Po przedstawieniu wdzięczne dzieciaki zaśpiewały piosenki o mamie i tacie oraz złożyły rodzicom życzenia obdarowując ich wykonanymi na zajęciach upominkami. Dzieci natomiast cieszyły się z otrzymanych baniek mydlanych i wypełniły nimi salę, bawiąc się przy muzyce.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 12 VI 2017

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry