25 października w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczepanowie (gm. Dąbrowa) miała miejsce uroczystość z okazji 180. rocznicy jej powstania. W placówce przygotowano z tej okazji różne atrakcje. Było dużo dobrej zabawy i śmiechu.

Miłym akcentem uroczystości było posadzenie 180 kwiatów fot. Joanna Świetnicka
Miłym akcentem uroczystości było posadzenie 180 kwiatów fot. Joanna Świetnicka

     Początki szkoły w Szczepanowie sięgają XVI wieku. Przez cały czas istnienia stanowiła ona chlubny przykład patriotyzmu i poszanowania tradycji. W organizację uroczystości zaangażowali się wszyscy pracownicy szkoły na czele z dyrektorem Dorotą Lucius.

     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska, w czwartek 2 listopada. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 27 X 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry