Znane są nazwiska trzech dyrektorek, które od 1 września pokierują szkołami podstawowymi w Szubinie, Rynarzewie i Królikowie.

Gabriela Rojek nadal będzie dyrektorką Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie fot. Remigiusz Konieczka
Gabriela Rojek nadal będzie dyrektorką Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie fot. Remigiusz Konieczka

     W czwartek i piątek (21 i 22 marca) trwały konkursy na dyrektorów trzech szkół na terenie gminy Szubin, a mianowicie: Szkoły Podstawowej w Królikowie, Szkoły Podstawowej w Rynarzewie i Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie. Konkursy przebiegły bardzo sprawnie zważywszy na ilość kandydatów. Szczególnie jeśli chodzi o szkołę w Królikowie. Tam o funkcję dyrektora ubiegało się pięć pań. Konkurs wygrała Ewelina Marczak. W Rynarzewie była trójka kandydatów. Komisja uznała, że funkcję dyrektorki powierzy Agnieszce Tulińskiej. Pracami szubińskiej dwójki przez kolejną kadencję pokieruje Gabriela Rojek, która była jedyną kandydatką. Cała trójka rozpocznie swoje pięcioletnie kadencje z dniem 1 września. 

Remigiusz Konieczka, 22 III 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry