Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

Pomimo trwającego strajku gimnazjaliści z gminy Gąsawa przystąpili do egzaminu z historii i wiedzy o społeczeństwie, a także języka polskiego.

Sale lekcyjne w Szkole Podstawowej w Laskach Wielkich świecą pustkami, ale w Gąsawie egzaminy gimnazjalne trwają fot. Arkadiusz Majszak
Sale lekcyjne w Szkole Podstawowej w Laskach Wielkich świecą pustkami, ale w Gąsawie egzaminy gimnazjalne trwają fot. Arkadiusz Majszak

     W komisji egzaminacyjnej znalazły się wicedyrektorki Szkoły Podstawowej w Gąsawie, a także nauczyciele z Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie.

     10 kwietnia uczniowie trzecich klas gimnazjów pisali egzamin z części humanistycznej. 11 kwietnia przystąpią do części matematyczno-przyrodniczej, a 12 kwietnia będą zdawać egzamin z języka obcego nowożytnego.

     Więcej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 11 kwietnia.

Arkadiusz Majszak, 10 IV 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry