Na komisji oświaty, kultury i sportu dyrektor wydziału oświaty, sportu i rekreacji szubińskiego ratusza Janusz Nowakowski przedstawił zestawienie wyników sprawdzianu ósmoklasistów.

     Przypomnijmy, że uczniowie klas ósmych pisali sprawdzian od 15 do 17 kwietnia. Obejmował on trzy obowiązkowe przedmioty - język polski, matematykę oraz język obcy nowożytny. Wyniki spłynęły do szkół w czerwcu. Dyrektorzy otrzymali wyniki indywidualne i nie wszyscy u progu wakacji zdołali obliczyć średnią dla swojej szkoły. Teraz prezentujemy wyniki ze wszystkich podstawówek z terenu gminy Szubin w formie wykresów i tabeli.

     Więcej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w środę, 30 października.

Remigiusz Konieczka, 30 X 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry