W bibliotece Szkoły Podstawowej nr 2 w Żninie świętowano urodziny pluszowego misia. Wielkie emocje wśród dzieci wywołało też rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Miś bohaterem książki".

fot. Karol Gapiński

     25 listopada w bibliotece szkolnej w żnińskiej dwójce świętowano urodziny pluszowego misia. Tak bowiem potocznie określa się Światowy Dzień Pluszowego Misia, który przypada właśnie 25 listopada.

     Dzieci przyszły do szkoły ze swoimi ulubionymi, pluszowymi misiami. Najmłodsze klasy miały możliwość obejrzeć specjalne przedstawienie o misiu, które dla nich przygotowało kółko teatralne z klasy Vc pod kierunkiem Magdaleny Piaseckiej. Całą imprezę natomiast przygotowało kółko biblioteczne pod kierunkiem Danuty Pilarskiej i Magdaleny Paluszkiewicz. Była wystawa pluszowych misiów, pieczątki z misiem i głośne czytanie opowiadań, których bohaterami są słynne pluszaki.

     Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny z nagrodami Miś bohaterem książki. Nagrody i dyplomy wręczała zwycięzcom z klas I-IV wicedyrektor Anna Dobrowolska.

     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Karol Gapiński, 27 XI 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry