Żnińska policja pod nadzorem prokuratury prowadzi śledztwo mające wyjaśnić przyczyny utonięcia na Jeziorze Małym Żnińskim młodego Ukraińca.

Policjanci zabezpieczali zwłoki do czasu przyjazdu pracowników z zakładu pogrzebowego fot. Arkadiusz Majszak
Policjanci zabezpieczali zwłoki do czasu przyjazdu pracowników z zakładu pogrzebowego fot. Arkadiusz Majszak

     9 czerwca około 16.00 żnińscy policjanci otrzymali informację, że na terenie Jeziora Małego Żnińskiego 23-letni mieszkaniec Ukrainy skakał z pomostu do płytkiej wody i poniósł śmierć w wyniku prawdopodobnie złamania odcinka szyjnego kręgosłupa. Mundurowi udali się na miejsce zdarzenia, gdzie zabezpieczyli zwłoki, które zostaną poddane badaniom sekcyjnym.

     Asp. szt. Edyta Gościńska informuje, iż ze wstępnych ustaleń wynika, iż to zdarzenie było nieszczęśliwym wypadkiem. Ostateczne przyczyny śmierci młodego Ukraińca ustali prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśniające.

     Więcej o sprawie w najbliższym papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 13 czerwca.

Arkadiusz Majszak, 10 VI 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry