Reklama w kalendarzu

Policjanci z Szubina wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło rano 11 czerwca na obwodnicy Szubina. Po zderzeniu dwóch pojazdów ciężarowych kierowca jednego z nich z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

 W związku z prowadzonymi czynnościami, obwodnica Szubina cały czas jest zablokowana fot. Remigiusz Konieczka
W związku z prowadzonymi czynnościami, obwodnica Szubina cały czas jest zablokowana fot. Remigiusz Konieczka

     Już wzeszło słońce, kiedy w śpiący jeszcze Szubin wdarło się przeraźliwe wycie syreny. Była 5.00 rano. Policja odebrała właśnie zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na obwodnicy Szubina (DK 5).

     - Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierowca ciągnika siodłowego "renault" z naczepą zatrzymał swoje auto w związku z awarią opony. Kierowca jadącej za nim "scanii" widząc sytuację również zatrzymał swój pojazd. Kolejnym pojazdem, który poruszał się za ciągnikami, był "mercedes", którego 43-letni kierowca nie zachował należytej ostrożności na skutek czego najechał na tył "scanii" - informuje podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP Nakło. 

     Kierowca mercedesa (z gminy Koło) z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Przez kilka godzin obwodnica znowu była zamknięta. Okoliczności zdarzenia wyjaśniać będą policjanci z komisariatu w Szubinie.

Remigiusz Konieczka, 11 VI 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry