Na jeziorze w Chomiąży Szlacheckiej trwają czynności związane z poszukiwaniem dwóch spośród czterech osób, które wczoraj wieczorem wpłynęły rowerem wodnym na jezioro.

Akcja poszukiwawcza prowadzona jest z plaży w Grodzie Piasta z racji dogodnej lokalizacji, ale zatopiony sprzęt wodny i wczasowicze nie pochodzili z tego ośrodka. fot. Sylwia Wysocka
Akcja poszukiwawcza prowadzona jest z plaży w Grodzie Piasta z racji dogodnej lokalizacji, ale zatopiony sprzęt wodny i wczasowicze nie pochodzili z tego ośrodka fot. Sylwia Wysocka

     Jak udało się ustalić, na pokład wlewała się woda i turyści postanowili się ratować. Dwoje z pomocą słyszącego krzyki turysty dopłynęło do brzegu. Pozostali dwaj są poszukiwani. Na miejscu jest PSP i policja.

     Film w zakładce Filmy.

    

Sylwia Wysocka, 22 VII 2019

Inne teksty na ten temat:

Jednego z zatopionych odszukano

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry