Na terenie miejscowości Żnin policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Żninie zatrzymali 21-latka poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Trzebnicy. Ponadto w trakcie zatrzymania w podręcznym bagażu ujawnili woreczek strunowy z marihuaną. Mężczyzna już trafił do zakładu karnego.

     W poniedziałek (19.08.2019 r.) żnińscy kryminalni zatrzymali 21-latka, mieszkańca powiatu trzebnickiego. W trakcie zatrzymania w podręcznym bagażu policjanci ujawnili woreczek strunowy z marihuaną.

     Żnińscy kryminalni ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Żnina przebywa poszukiwany 21-latek. Gdy pojechali pod wytypowany adres potwierdzili uzyskaną informację. W mieszkaniu zastali 21-letniego mieszkańca powiatu trzebnickiego. Dodatkowo w trakcie zatrzymania w jego podręcznym bagażu policjanci ujawnili woreczek strunowy z marihuaną.

     Mężczyźnie postawiono zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

nadesłał Dyżurny Zespołu Dyżurnych KPP w Żninie asp.szt. Edyta Gościńska, 21 VIII 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry