Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 27-latkowi, którego policjanci z Komisariatu Policji w Barcinie zatrzymali podczas próby włamania do jednego ze sklepów na terenie miasta Barcin. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem oraz poręczeniem majątkowym.

fot. KPP Żnin
fot. KPP Żnin

     W sobotę (19.10.2019) w godzinach wieczornych na gorącym uczynku został zatrzymany przez policjantów Komisariatu Policji w Barcinie mężczyzna z gminy Barcin który po wybiciu trzech szyb w sklepie przemysłowym usiłował dokonać kradzieży znajdującego się tam asortymentu. Zamierzonego celu jednak nie osiągnął z uwagi na zatrzymanie przez patrol policji. Ponadto mężczyzna krótko przed zdarzeniem dokonał uszkodzenia drzwi wejściowych do innego sklepu, gdzie straty wyniosły 3 tys. złotych. Sprawca został osadzony w policyjnym areszcie.
     W poniedziałek (21.10.2019) mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Żninie. Decyzją prokuratora 27-latek został objęty policyjnym dozorem oraz poręczeniem majątkowym. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

nadesłał asp. szt. Artur Kędzierski, KPP Żnin, 22 X 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry