Grafik kreatywny potrzebny

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, wspólnie z policjantami ze Żnina, zatrzymali 23-latka, u którego zabezpieczyli sporą ilość narkotyków. Funkcjonariusze zebrali niezbite dowody na to, że mężczyzna trudnił się także uprawą marihuany. Podejrzany odpowie teraz za trzy przestępstwa. Decyzją sądu trafił tymczasowo do aresztu na 2 miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia.

fot. KPP Żnin
fot. KPP Żnin

     Kryminalni z komendy wojewódzkiej w Bydgoszczy uzyskali informację, że 23-letni mieszkaniec Żnina może być zamieszany w narkotykowy proceder. Policjanci ustalili też, że w czwartkowe popołudnie (17.10.2019) będzie on przejeżdżał przez miasto. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas kontroli okazało się, że 23-latek kierował autem pod wpływem środków odurzających. To dało podstawę do przeszukania jego miejsca zamieszkania.
     Policjanci weszli tam wspólnie z kryminalnymi ze Żnina. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli mniej lub bardziej przesuszone konopie, których w sumie było blisko 2 kg. 23-latek został zatrzymany.
W toku prowadzonych czynności kryminalni dowiedli też, że mężczyzna trudnił się uprawą marihuany.
Następnego dnia (18.10.2019) w prokuraturze mężczyzna usłyszał zarzuty. 23-latek odpowie za uprawę i posiadanie znacznej ilości narkotyków, ale także kierowanie w stanie po użyciu środków odurzających. Teraz grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.
     W sobotę  (19.10.2019) sąd zadecydował, że najbliższe 2 miesiące podejrzany spędzi w zakładzie karnym.

nadesłał asp. szt. Artur Kędzierski, KPP Żnin, 22 X 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry