Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń Komisariatu Policji w Szubinie poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 31 października na przejściu dla pieszych na ul. 3 Maja w Szubinie.

fot. KPP Żnin
fot. KPP Żnin

     W czwartek 31 października około godziny 13.00  na przejściu dla pieszych w Szubinie na ul. 3 Maja doszło do potrącenia kobiety poruszającej się na wózku inwalidzkim. Chodzi o przejście bez sygnalizacji świetlnej w okolicy skrzyżowania ul. 3 Maja z ul. Nakielską i Kościuszki.

     Mł. asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle apeluje do osób, które widziały zdarzenie i są w stanie pomóc funkcjonariuszom w wyjaśnieniu jego okoliczności, o kontakt osobisty lub telefoniczny z prowadzącą sprawę sierż. szt. Barbarą Skupniewicz pod numerem telefonu 52-391-16-42. 

Remigiusz Konieczka, 8 XI 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry