Do 3 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcom Bydgoszczy i Łabiszyna, u których policjanci znaleźli środki odurzające. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

     W sobotę (7 grudnia) około 17.30 w Piechcinie barcińska „patrolówka” na jednej z ulic zauważyła samochód osobowy, z którego została wyrzucona puszka i butelka. W pojeździe znajdowało się dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze podjęli się ich do legitymowania. Podczas prowadzonych czynności kierowca i pasażer zachowywali się nerwowo. Wówczas mundurowi nabrali podejrzeń. Przeprowadzili przeszukanie pojazdu, w rezultacie którego znaleźli woreczki strunowe z jasnym proszkiem o łącznej wadze około 26 gram. Obydwaj zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.
     W niedzielę (8 grudnia) obydwaj usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. O ich dalszym losie zdecyduje sąd, do którego trafią akty oskarżenia. Za zaśmiecanie policjanci nałożyli na nich mandaty karne.

nadesłała mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, 10 XII 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry