We wtorek, 21 stycznia do zakładu karnego trafi 24-latek, którego zatrzymali janowieccy policjanci na terenie gminy Rogowo. Za mężczyzną prowadzone były poszukiwania w związku z nakazem jaki wydał sąd w Poznaniu.

     W poniedziałek (20 stycznia) Komenda Powiatowa Policji w Żninie otrzymała informację, że na terenie gminy Rogowo może przebywać poszukiwany mężczyzna. Za 24-latkiem poszukiwania prowadził jeden z komisariatów na terenie województwa lubuskiego na polecenie Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda. Mężczyzny poszukiwano w celu ustalenia miejsca pobytu oraz do odbycia kary pozbawienia wolności.
     W poniedziałek janowieccy policjanci zapukali do drzwi mieszkania na terenie gminy Rogowo, gdzie zgodnie z ustaleniami mógł przebywać poszukiwany. 24-latek, którego funkcjonariusze zastali został sprawdzony w policyjnym systemie, co potwierdziło, że był poszukiwany.
     Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. We wtorek (21 stycznia) zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

nadesłała mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, 21 I 2020

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry