W sobotę 25 stycznia około 1820 w Szubinie na ul. Orzeszkowej patrol policji z miejscowego komisariatu zatrzymał do kontroli drogowej opla zafirę. Podczas prowadzonych czynności mundurowi wyczuli od kierowcy alkohol.

     Pięćdziesięciojednoletni mieszkaniec Szubina został przewieziony do jednostki i sprawdzony alkomatem. Badanie potwierdziło, że miał on w organizmie ponad promil alkoholu.

     - Policjanci zatrzymali kierującemu uprawnienia do kierowania pojazdami i przekazali mężczyznę pod opiekę rodziny. Niebawem mieszkaniec Szubina ponownie spotka się z mundurowymi i usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie 51-latka zdecyduje sąd - informuje  mł. asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficer prasowy KPP w Nakle.

Remigiusz Konieczka, 29 I 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry