W sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Łabiszynie 15 stycznia odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków łabiszyńskiego Koła nr 104 Polskiego Związku Wędkarskiego. Nowym prezesem został Marek Brzykcy.

Alfred Kotz (stoi) na fotelu prezesa ustąpił miejsca Markowi Brzykcy (siedzi obok) fot. Bartosz Woźniak
Alfred Kotz (stoi) na fotelu prezesa ustąpił miejsca Markowi Brzykcy (siedzi obok) fot. Bartosz Woźniak

     Podczas niedzielnego zebrania prezes koła Alfred Kotz przedstawił sprawozdanie z działalności koła za rok 2016 i podziękował wędkarzom za współpracę. Jednocześnie poinformował, że nie zamierza ubiegać się o kolejną kadencję na tym stanowisku, które pełnił przez ostatnich 20 lat. Po uzyskaniu absolutorium przez ustępujący zarząd, dokonano wyboru nowych władz koła.

     W wyniku przeprowadzonego głosowania funkcję prezesa objął dotychczasowy sekretarz koła Marek Brzykcy. Dokonano również zmian personalnych w zarządzie, sądzie koleżeńskim i komisji rewizyjnej.

     Więcej zdjęć w galerii. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek 19 stycznia.

Bartosz Woźniak, 16 I 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry