Parafia p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ostrowie (gm. Strzelno) z proboszczem ks. Witoldem Zielińskim po raz siódmy była gospodarzem i organizatorem Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej im. Św. Stanisława Kostki.

Wszystkie mecze były bardzo emocjonujące fot. Magdalena Lachowicz
Wszystkie mecze były bardzo emocjonujące fot. Magdalena Lachowicz

     Sportowe zmagania połączone z rodzinnym piknikiem odbyły się 17 września w ogrodach ostrowskiej plebanii. W Ostrowie zmierzyli się najlepsi siatkarze z parafii i okolic. Turniej rozegrany został w czterech kategoriach - szkół podstawowych, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne oraz kategorii Open. W sumie w turnieju wystartowało 14 drużyn. Oprócz zawodników pochodzących z parafii w Ostrowie w turnieju uczestniczyli zawodnicy z Mogilna, Strzelna, Poznania, czy też parafianie z Powidza - poprzedniej parafii ks. Witolda. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, medale i nagrody rzeczowe. Ponadto statuetki otrzymali najlepsi zawodnicy turnieju.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 20 IX 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry