Po pięciu rozegranych kolejkach ligi futsalu w tabeli prowadzi zespół Team Mogilno z 16 punktami na koncie.

W derbach gminy Janikowo rozegranych w Mogilnie zespół PBI Elektroenergetyka pokonał 2:1 Agroturystykę Zacisze Broniewice.   fot. Damian Stawski
W derbach gminy Janikowo rozegranych w Mogilnie zespół PBI Elektroenergetyka pokonał 2:1 Agroturystykę Zacisze Broniewice fot. Damian Stawski

     9 i 10 grudnia rozegrano kolejne dwie kolejki Mogileńskiej Ligi Futsalu. Po pięciu kolejkach zespół Team Mogilno prowadzi o jeden punkt przed zespołem Debiutantów ze Strzelna. Pierwsze punkty w lidze w ten weekend zdobył zespół Młodych Wilków, który zanotował w sumie zwycięstwo i dwa remisy. W klasyfikacji strzelców z 8 golami na koncie prowadzi Wiktor Mrówczyński z Igomy.

     Więcej informacji w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 14 grudnia. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Damian Stawski, 11 XII 2017

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry