Reklama w kalendarzu

W decydującym o pierwszym miejscu meczu, żninianie pokonali 3:0 "Mogilno Sport".

     13 stycznia w hali widowiskowo-sportowej w Mogilnie odbył się turniej samorządowców o puchar burmistrza Mogilna. W turnieju udział wzięło pięć ekip. Dwie reprezentujące Mogilno (Starostwo Powiatowe oraz Mogilno Sport), Urząd Miejski w Żninie, drużyna z Sępólna Krajeńskiego oraz reprezentanci Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu. Zwycięzcami turnieju został Urząd Miejski w Żninie, który zanotował w czterech spotkaniach trzy zwycięstwa i jeden remis.

     Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Tomasza Dudka z Sępólna Krajeńskiego, najlepszym zawodnikiem został Marek Gwit z Urzędu Miejskiego w Żninie. O wyłonieniu króla strzelców decydowała rozgrywka rodem z Turbo Kozaka (popularna gra piłkarska). Marcin Koniszewski z Sępólna Krajeńskiego oraz Mikołaj Kleczewski walczyli o tytuł próbując trafić w poprzeczkę. Przy drugiej próbie ta sztuka udała się Mikołajowi Kleczewskiemu i to do niego trafiła nagroda.

     WYNIKI

Mogilno Sport - Starostwo Powiatowe w Mogilnie 1:1; bramki: Mikołaj Kleczewski (Mogilno Sport), Karol Kopliński (Starostwo).

UM Żnin - Urząd Marszałkowski 2:2; bramki: Marek Gwit, Jakub Trześniewski (Żnin).

Sępólno Krajeńskie - Mogilno Sport 2:3; bramki: Mikołaj Kleczewski 2, Mateusz Studziński (Mogilno Sport).

Starostwo Powiatowe w Mogilnie - Urząd Marszałkowski 3:3; bramki: Karol Kopliński 2, Tomasz Lewicki (Starostwo).

UM Żnin - Sępólno Krajeńskie 3:1; bramki: Dawid Musiał 2, Jakub Trześniewski (Żnin).

Mogilno Sport - Urząd Marszałkowski 2:1; bramki:  Mikołaj Kleczewski, Roman Ulatowski (Mogilno Sport).

Starostwo Powiatowe w Mogilnie - Sępólno Krajeńskie 0:3.

UM Żnin - Mogilno Sport 3:0; bramki: Marek Gwit 2, Szymon Mrówczyński.

Urząd Marszałkowski - Sępólno Krajeńskie 3:2.

Starostwo Powiatowe w Mogilnie - UM Żnin 0:4; bramki: Dawid Kolasa 3, Jakub Trześniewski.

Składy drużyn z Pałuk:

Mogilno Sport: Mateusz Studziński, Robert Łuczak, Karol Kaźmierczak, Roman Ulatowski, Mikołaj Kleczewski, Krzysztof Kaźmierczak, Piotr Pachała.

UM Żnin: Paweł Sikora, Sławomir Chróśniak, Dawid Kolasa, Szymon Mrówczyński, Rafał Witucki, Bartosz Pejka, Dawid Musiał, Marek Gwit, Jakub Trześniewski.

Starostwo Powiatowe w Mogilnie: Karol Olejnik, Tomasz Lewicki, Maciej Kozłowski, Karol Kopliński, Karol Nawrot, Radzym Jankiewicz, Tomasz Białecki, Marcin Tomczak, Wojciech Mazurkiewicz, Grzegorz Stanek.

Lp. GRUPA B Mecze Punkty Bramki
1. Urząd Miejski w Żninie 4 10 12:3
2. Mogilno Sport 4 7 6:7
3. Urząd Marszałkowski 4 5 9:9
4. Sępólno Krajeńskie 4 3 8:9
5. Starostwo Powiatowe w Mogilnie 4 2 4:11

Damian Stawski, 14 I 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry