W sali widowiskowo-sportowej w Barcinie 27 stycznia odbył się XXIV Turniej o Puchar Burmistrza Barcina. Najlepsza okazała się drużyna „Zagłębia” Piechcin.

Zwycięska drużyna „Zagłębia” Piechcin z pucharem burmistrza fot. Bartosz Woźniak
Zwycięska drużyna „Zagłębia” Piechcin z pucharem burmistrza fot. Bartosz Woźniak

     W sobotnim turnieju wzięły udział 4 drużyny: Dąb Barcin, Mikrus Szadłowice, Noteć Łabiszyn i Zagłębie Piechcin. W finale spotkały się zespoły Noteci i Zagłębia. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1, zatem rozstrzygnięcie nastąpiło w rzutach karnych, w których piechcinianie okazali się lepsi i zdobyli puchar burmistrza Barcina.   
     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 1 lutego.

Bartosz Woźniak, 27 I 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry