Reklama w kalendarzu

Na stadionie miejskim w Barcinie w miniony weekend odbyło się kilka piłkarskich meczów kontrolnych w ramach przygotowań do rundy wiosennej.

Mecz „Pałuczanki” z „Piastem”. Przy piłce Piotr Kowalski. fot. Bartosz Woźniak
Mecz „Pałuczanki” z „Piastem”. Przy piłce Piotr Kowalski. fot. Bartosz Woźniak

     Jako pierwsi w sobotę na boisko wybiegli piłkarze Noteci Łabiszyn, którzy rozgromili Victorię Niemcz 9:0 (3:0). Tego samego dnia Pałuczanka Żnin uległa Piastowi Złotniki Kujawskie 0:2 (0:1).
     W niedzielę na początek Pogoń Mogilno pokonała Zjednoczonych Trzemeszno 3:1 (1:0), a Zagłębie Piechcin zremisowało z Zootechnikiem Kołuda Wielka 1:1 (1:1).
     Na innych stadionach w meczach drużyn z naszego regionu padły wyniki: Cuiavia Inowrocław - Piast Kołodziejewo 7:3 (3:1), Victoria Lisewo - Kujawianka Strzelno 0:1 (0:0), Goplania Inowrocław - Notecianka Pakość 2:7 (1:3).
     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 8 lutego.

Bartosz Woźniak, 5 II 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry