Zakład Poprawczy w Kcyni jest organizatorem XXII Mistrzostw Pracowników Zakładów Poprawczych i Schronisk dla Nieletnich. Mecze rozgrywane są na sali gimnastycznej w Wapnie.

Gospodarzem XXII Mistrzostw Pracowników Zakładów Poprawczych i Schronisk dla Nieletnich jest Zakład Poprawczy w Kcyni fot. Robert Nowicki
Gospodarzem XXII Mistrzostw Pracowników Zakładów Poprawczych i Schronisk dla Nieletnich jest Zakład Poprawczy w Kcyni fot. Robert Nowicki

     W mistrzostwach bierze udział 11 drużyn: Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich Pszczyna (Mistrz Polski 2017), Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich Głogów, Zakład Poprawczy w Grodzisk Wielkopolski, Zakład Poprawczy w Barczewo, Zakład Poprawczy w Studzieniec, Zakład Poprawczy w Trzemeszno, Zakład Poprawczy w Gdańsku, Schronisko dla Nieletnich w Szczecin, Zakład Poprawczy Szubin, Zakład Poprawczy w Poznań i Zakład Poprawczy w Kcynia (gospodarz).

     Oficjalnego otwarcia, podczas którego zagrała także Orkiestra Dęta OSP Kcynia, dokonał dyrektor ZP w Kcyni Paweł Duda. Koordynatorem przedsięwzięcia jest Mirosław Pezacki. Do półfinału awansowały drużyny: ZP Pszczyna, ZP/MOAS Szubin, ZP Barczewo i ZP Studzieniec. 

     Więcej zdjęć z pierwszego dnia rozgrywek w naszej galerii.

Robert Nowicki, 16 IV 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry