Zawody wędkarskie z okazji Święta Konstytucji 3 Maja na gliniankach w Kcyni to już blisko 20-letnia tradycja.

Wspólne zdjęcie na koniec zawodów fot. Robert Nowicki
Wspólne zdjęcie na koniec zawodów fot. Robert Nowicki

     Przeprowadzono je w dwóch kategoriach: junior i senior. W kategorii junior I miejsce zajął Filip Kwiatkowski, II miejsce - Kamil Mroczek, a III - Daniel Kwiatkowski. W kategorii  senior I miejsce zajął Tomasz Mazur, II - Piotr Ciszewski, a III miejsce należało do Sebastiana Plewy. Zawody zakończono wspólnym zdjęciem oraz pieczeniem kiełbaski przy ognisku.

     Jak poinformował prezes Kazimierz Ławniczak w Kcyni zawiązuje się stowarzyszenie ekologiczno-wędkarskie. Pierwsze zebranie planowane jest na 9 maja. Jednym z priorytetów stowarzyszenia ma być przejęcie od wojewody terenu glinianek na cele rekreacyjne.

Robert Nowicki, 4 V 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry