Grafik kreatywny potrzebny

Na wczorajszym treningu "Noteci" Łabiszyn pojawiło się ponad dwudziestu zawodników, którzy rozpoczęli przygotowania do piłkarskiego sezonu 2018/2019. Jest kilka nowych twarzy, a będą kolejne.

 Na pierwszym treningu pojawiło się kilku nowych zawodników fot. Bartosz Woźniak
Na pierwszym treningu pojawiło się kilku nowych zawodników fot. Bartosz Woźniak

     17 lipca trener Dariusz Porbes, który z łabiszyńskim klubem zamierza związać się na dłużej, rozpoczął pierwszy trening, będący wstępem do przygotowań drużyny do nowego sezonu w lidze okręgowej. W zajęciach wzięło udział ponad dwudziestu piłkarzy, w tym kilku wracających do Noteci po dłuższej bądź krótszej przerwie, ale także kilku nowych, którzy będą występować w Łabiszynie. Drużyna ćwiczyła pod okiem nowego zarządu z prezesem Jackiem Kowalskim na czele.

     Dla klubu ważne jest, że udało się zatrzymać czołowych zawodników, o których odejściu się mówiło, gdyż propozycji z wyżej notowanych zespołów nie brakowało. Na ukończeniu są rozmowy na temat pozyskania piłkarzy występujących do tej pory w IV-ligowych drużynach. Działaczom Noteci zależy przede wszystkim na pozyskaniu wartościowego bramkarza. 

     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 19 lipca.

Bartosz Woźniak, 18 VII 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry