W poniedziałek, 17 września odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków klubu KS "Zagłębie" Piechcin, podczas którego na kolejną kadencję prezesem został wybrany Dawid Nowacki.

Dawid Nowacki (w środku) pozostał na stanowisku prezesa fot. Bartosz Woźniak
Dawid Nowacki (w środku) pozostał na stanowisku prezesa fot. Bartosz Woźniak

     Walne zebranie zostało zwołane w związku z upływającą, dwuletnią kadencją zarządu klubu. Podczas zebrania odbyła się dyskusja na temat odejścia na początku sezonu sześciu piłkarzy Zagłębia, którzy grają obecnie w Hermesie Radłowo.
     Na koniec dokonano wyboru nowych władz klubu. Te częściowo uległy zmianie, choć na stanowisku prezesa pozostał Dawid Nowacki, pod którego kierunkiem dotychczasowy zarząd otrzymał jednogłośne absolutorium.
     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 20 września.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Bartosz Woźniak, 18 IX 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry