24 lutego w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury rozstrzygnięty został XXVII Plebiscyt Tygodnika Lokalnego Pałuki na najpopularniejszego sportowca Pałuk 2018 roku.

Zbigniew Kledzik, zwycięzca plebiscytu fot. Karol Gapiński
Zbigniew Kledzik, zwycięzca plebiscytu fot. Karol Gapiński

     O rozstrzygnięciu plebiscytu zdecydowali jak zwykle nasi Czytelnicy, głosujący na swoich faworytów za pomocą kuponów lub SMS-ów. W tym roku najwięcej głosów przypadło utytułowanemu biegaczowi z Chomiąży Szlacheckiej - Zbigniewowi Kledzikowi, do którego z rąk redaktora naczelnego Pałuk Dominika Księskiego trafiła statuetka Atlasa.

     Nagrody odebrali także pozostali sportowcy ze złotej dziesiątki plebiscytu, którym dziękowali także przedstawiciele władz samorządowych z poszczególnych gmin.

     Kapituła plebiscytu wybrała natomiast trenera i działacza roku 2018, którymi zostali odpowiednio Bogusław Kozłowski i Maciej Chrzanowski.

     Dziękujemy Czytelnikom za udział w plebiscycie, a sportowcom gratulujemy i życzymy co najmniej takich samych sukcesów w roku 2019.

     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 28 lutego.

     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Bartosz Woźniak, 25 II 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry