Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

W sobotę (8 lutego) rozegrano VII kolejkę rundy zasadniczej Halowych Mistrzostw Polski w hokeja w Superlidze oraz ostatni turniej I ligi.

fot. Stanisław Wendland
fot. Stanisław Wendland

     Walczący już tylko o prestiż w Superlidze rogowianie w ostatniej kolejce rundy zasadniczej podejmowali mistrza Polski - Grunwald Poznań, któremu stawili silny opór, kończąc tegoroczne rozgrywki w hali w dobrym stylu. Tym razem nie powalczą o medale, ale zapewnili sobie utrzymanie, zajmując 6. miejsce.

     Z kolei LKS Gąsawa walczył na swoim terenie w ostatnim turnieju o bezpośredni awans do Superligi. W decydującym meczu z głównym rywalem z Poznania gąsawianie jednak przegrali i ostatecznie zajęli w I lidze drugie miejsce. Zatem zagrają o awans do elity w jednym barażowym meczu na wyjeździe z przedostatnią drużyną Superligi, którą okazała się Stella Gniezno.

     WYNIKI SUPERLIGI

     LKS Rogowo - Grunwald Poznań 4:5 (3:2)

     Bałagany Łubianka - Start 1954 Gniezno 2:5 (2:1)

     Pomorzanin Toruń - Stella Gniezno 11:3 (6:1)

     AZS AWF Poznań - Warta Poznań 3:3 (2:3)

     WYNIKI I LIGI

     AZS Politechnika Poznańska - Lipno Stęszew 10:2

     Polonia Skierniewice - LKS Gąsawa 1:20 (1:7)

     Lipno Stęszew - Siemianowiczanka 7:4 (4:2)

     LKS Gąsawa - AZS Politechnika Poznańska 5:10 (1:4)

     Siemianowiczanka - Polonia Skierniewice 6:3 (1:0)

Bartosz Woźniak, 9 II 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry