Pod bramkami dochodziło do wielu groźnych sytuacji. W walce o piłkę w zielonym stroju Patryk Sławski, z prawej trzymający za koszulkę Dawid Adamczyk. 
                       fot. Piotr Sławski

"Pałuczanka" - "Brzysko-Rol" 2:3 (1:2)
    


     Tydzień temu drużyna juniorów młodszych Brzyko-Rolu Brzyskorzystewko zapewniła sobie mistrzostwo grupy III bydgoskiej, jednak w meczu derbowym nie było odpuszczania i drużyna grała z dużą wolą walki. Zarówno gospodarze, jak i goście na boisku walczyli bardzo ambitnie.

     Prowadzenie w 13 min zdobyła Pałuczankia po strzale Damian Springera. Następnie po pięknej dwójkowej kontrze Kasprowiak, Janasiński w 18 minucie bramkę wyrównującą strzelił ten drugi. W 27 minucie Brzysko-Rol wyszedł na prowadzenie po efektownym strzale pod poprzeczkę Piotra Kowalskiego. W 55 minucie po wrzutce z rzutu rożnego piękną główką popisał się Łukasz Cieślak zdobywając trzecia bramkę dla Brzysko-Rolu. Gospodarzy było stać tylko na strzelenie drugiej bramki w 72 minucie spotkania, jej autorem był Dawid Adamczyk. W 80 minucie powinna paść 4 bramka dla Brzysko-Rolu, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem Pałuczanki nieskutecznie strzelał Mateusz Janasiński.
      Pałuczanka: Jakub Jarmuż, Jarosław Figiela, Mikołaj Łochowicz, Mateusz Kopterski, Bartosz Dobrowolski, Dawid Adamczyk, Łukasz Korygacz, Kamil Sudoł, Damian Springer, Marcin Ciuper, Kornel Kwasek, rezerwa: Przemysław Figiela, Radosław Małecki, Mateusz Mikoś, Michał Pilachowski, trener: Adam Białożyński; Brzysko-Rol: Tomasz Pankowski, Daniel Kowalik, Kacper Ćwikliński, Daniel Kuś, Piotr Kowalski, Mariusz Kasprowiak, Kamil Igła, Krystian Ibiorowski, Patryk Sławski, Mateusz Janasiński, Łukasz Cieślak, rezerwa: Radosław Zieliński, Radosław Kużel, Filip Sławski, Michał Sprutta, Marcin Kraczek, trener: Rafał Krygier.

Piotr Sławski, 10 VI 2009

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry