Maturzyści zainteresowani ofertą edukacyjną Bydgoskiej Szkoły Wyższej
     fot. Remigiusz Konieczka

III Targi Wyższych Uczelni
    
     Zakończyły się III Targi Wyższych Uczelni.  Maturzyści zapoznali się z ofertą kilkunastu szkół wyższych.

   Targi - wzorem lat ubiegłych - odbyły się w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Karłowskiej przy ul. Browarowej w Żninie. Trwały od 9.15 do 15.00. Wstęp na targi był bezpłatny.

   Stoiska zostały rozstawione w holach starej i nowej części szkoły na piętrze oraz - w razie potrzeby - na parterze. Każdy uczeń mógł podejść do stoiska, uzyskać folder informacyjny i porozmawiać na temat rekrutacjiz osobami kompetentnymi. Poza tym każdy odwiedzający targi dostał bezpłatny informator o każdej uczelni wystawiającej się na imprezie.

   Oferty edukacyjne przedstawiły w większości uczelnie niepubliczne z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, Poznania, Gniezna i Sopotu. Będą to takie szkoły jak: Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna we Włocławku, Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Bydgoska Szkoła Wyższa, Gnieźnieńska Wyższa Szkoła Humanistyczno-Menedżerska Millenium, Toruńska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy, Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji w Poznaniu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie, Wyższa Szkoła Zawodowa Kadry dla Europy w Poznaniu, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Wydział Zamiejscowy w Sopocie, Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Bydgoszczy oraz Powiatowy Urząd Pracy w Żninie.
   Organizatorem III Targów Wyższych Uczelni są: Starostwo Powiatowe w Żninie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Karłowskiej i nasz tygodnik.

Remigiusz Konieczka, 24 III 2010

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry