- Wytłuszczonym drukiem publikujemy nazwiska tych radnych, którzy uzyskali mandat do Rady Miejskiej. W nawiasach podajemy kolejno: liczbę uprawnionych do głosowania, liczbę głosów ważnych, procent frekwencji.

    W gminie Szubin - uprawnionych do głosowania było 14.567 osób, głosowało 5.717 osób, (39,2%).
    okręg nr 1 (550, 251, 45,6%): Zygmunt Berka - 17, Halina Buksa - 27, Piotr Czarnecki (SNRUPSz) - 63, Krzysztof Holec (KWPUM) - 40, Szczepan Łapka (POD "Pelikan" Szubin) - 8, Waldemar Jan Pawlak (PNRPSz) - 11, Jan Tomaszewski (SLD) - 51, Jerzy Trzebiatowski (PSL) - 30
    okręg nr 2 (497, 237, 47,6%): Stefan Jarecki (SNRUPSz) - 18, Andrzej Kokociński (SNRUPSz) - 49, Ireneusz Mizera - 55, Jan Szparag - 54, Mariusz Wekwert (PSL) - 57
    okręg nr 3 (526, 238, 45,2%): Alina Broda (POD "Pelikan" w Szubinie) - 5, Halina Grochowska - 10, Leszek Jurek (PSL) - 95, Jerzy Kowalski (CCR) - 25, Wawrzyniec Owczarzak (SNRUPSz) - 44, Eugeniusz Socha - 5, Halina Wiencelewska (KPN) - 50
    okręg nr 4 (655, 336, 51,2%): Stanisław Bejma (POD "Pelikan" w Szubinie) - 36, Urszula Dąbrowska (ZNP) - 33, Marek Joras - 16, Tadeusz Lubawy - 37, Wanda Musialik (SC) - 18, Jacek Osiński (ZHP) - 15, Tomasz Rynkowski - 25, Danuta Siwak - 36, Ryszard Witkowski - 45, Andrzej Wrona (ZNP) - 72
    okręg nr 5 (563, 249, 44,2%): Remigiusz Jan Kasprzak - 157, Jerzy Kazimierz Ujazdowski - 40, Wojciech Zakrzewski (ZHP) - 38
    okręg nr 6 (642, 300, 46,7%): Hubert Pogiel (PSL) - 102, Ignacy Pogodziński (SLD) - 183
    okręg nr 7 (683, 356, 53,4%): Grzegorz Garstecki (SNRUPSz) - 83, Irena Hałas - 26, Jan Waldemar Jankowski (PSL) - 109, Adam Kulczyk - 77, Łucjan Lęckowski (POD "Pelikan" Szubin) - 7, Elżbieta Lorenc - 26, Jerzy Maciejewski - 21
    okręg nr 8 (511, 245, 47,9%): Edward Cholewa (SNRUPSz) - 20, Romuald Golonka - 60, Bogdan Makowski - 22, Franciszek Kryspin Moniak - 46, Arleta Olszewska - 31, Czesław Perka (CRR) - 63
    okręg nr 9 (502, 238, 47,4%): Jerzy Azjan (PNRPSz) - 30, Stanisław Głowacki (ZNP w Szubinie) - 37, Mieczysław Lech Klimek (SLD) - 60, Mariusz Makieła (KWPUM) - 105
    okręg nr 10 (585, 259, 44,2%): Janusz Brzeczka - 79, Kazimierz Wacław Dąbrowski - 43, Jan Gniot - 31, Michał Górnowicz - 40, Marian Michaluk (PNRPSz) - 3, Mirosław Rzeszowski (SNRUPSz) - 32, Franciszek Teska  - 27
    okręg nr 11 (529, 212, 40,0%): Jan Grabowski (PSL) - 36, Tomasz Gryglewicz (KWPUM) - 28, Gabriela Markowska - 34, Stanisław Sieradzki (PSL) - 10, Waldemar Szaliński (SNRUPSz) - 98
    okręg nr 12 (445, 201, 45,1%): Edmund Grabarski (PSL) - 13, Tadeusz Olejniczak - 185
    okręg nr 13 (390, 161, 41,2%): Ireneusz Marczak (SNRUPSz) - 69, Jadwiga Wołowicz - 86
    okręg nr 14 (519, 207, 39,8%): Jan Błaszkiewicz (PSL) - 70, Marian Jańczak (KWS Żędowo) - 82, Andrzej Kurowski - 52
    okręg nr 15 (539, 165, 30,6%): Edwin Koenig - 86, Kazimierz Franciszek Pawlak (PSL) - 40, Seweryn Wysocki (SC) - 6, Zbigniew Żywanowski - 30
    okręg nr 16 (547, 96, 17,4%): Henryk Lis - 26, Jadwiga Niedbalska (PSL) - 11, Wojciech Rewers (SNRUPSz) - 47, Jerzy Stefańczyk - 2, Bogdan Wendland (PNRPwSz) - 9
    okręg nr 17 (587, 151, 25,7%): Jan Kucharski - 47, Wiesław Marek Łukaszewaski - 18, Jan Monarcha (KWS Zamość) - 44, Marek Bogusław Moszyński (SDRP) - 15, Roman Radzio (PSL) - 26
    okręg nr 18 (538, 220, 40,8%): Leszek Gutkowski (PSL) - 120, Tadeusz Lis (SNRUPSz) - 91
    okręg nr 19 (533, 151, 28,3%): Alojzy Hernet (SNRUPSz) - 31, Jerzy Kaźmierczak (SLD) - 55, Adam Krasicki (PSL) - 62
    okręg nr 20 (632, 228, 36,0%): Eugeniusz Czyż (SLD) - 51, Michał Wrzosek (PSL) - 170
    okręg nr 21 (412, 156, 37,8%): Józef Kimber (SLD) - 108, Krzysztof Tomaszewski (PSL) - 44
    okręg nr 22 (393, 144, 36,6%): Józef Bączek - 27, Andrzej Kwaśniewski (SLD) - 36, Emil Nowakowski - 54, Jan Sobieszczyk (PSL) - 26
    okręg nr 23 (492, 151, 30,6%): Edward Szczepan Staszałek (PSL) - 95, Włodzimierz Tomiczak - 56
    okręg nr 24 (440, 182, 41,3%): Wiesław Berka (PSL) - 72, Witold Kazimierz Maciejewski - 105
    okręg nr 25 (546, 127, 23,2%): Stanisław Przyszlakowski (SLD) - 44, Tomasz Wachowiak (PSL) - 47, Andrzej Bogusław Wójtowicz - 29
    okręg nr 26 (458, 199, 43,4%): Edmund Lidmann - 52, Adam Liszka - 142
    okręg nr 27 (446, 144, 32,2%): Ireneusz Kornalewicz - 59, Roman Nosal (PSL) - 65
    okręg nr 28 (407, 113, 27,7%): Małgorzata Maria Krall (ZNP) - 50, Jerzy Wilkosz - 55.

    W gminie Łabiszyn uprawnionych do głosowania było 6.141 osób, głosowało 3.007 osób, (48,9%)
    okręg nr 1 (295, 143, 48,4%): Jan Czech - 30, Halina Olender (SBiOS) - 17, Marek Antoni Powałowski - 50, Edmund Smyk (PPEiR) - 5, Jerzy Stepczyński (BWD "Wiarusy") - 19, Henryk Szymański - 19
    okręg nr 2 (302, 133, 44%): Barbara Gnyszek (PPEiR) - 2, Wiesław Kubkowski - 47, Lucyna Maria Przybysz (CRR) - 13, Wanda Włodarczak (SBiOS) - 8, Wacław Kazimierz Ziółkowski (BWD "Wiarusy") - 61
    okręg nr 3 (322, 170, 52,7%): Bronisław Bonek (OSP) - 43, Irena Maria Kamińska - 12, Roman Kokociński (PPEiR) - 35, Jarosław Szymański (SBiOS) - 11, Stanisław August Urbaniak - 55
    okręg nr 4 (287, 130, 45,2%): Jarosław Kazimierz Banaszak - 49, Tadeusz Edmund Konwiński - 27, Aleksandra Zielińska (SBiOS) - 51
    okręg nr 5 (211, 112, 53%): Botwid Chmarzyński - 39, Tadeusz Lachowski (BWD "Wiarusy") - 26, Wojciech Maria Lewiński - 10, Ewa Maćkowska (SBiOS) - 7, Krystyna Maria Poremska (ZNP) - 28
    okręg nr 6 (333, 177, 53,1%): Stefan Fiutak - 27, Bogdan Nowak - 27, Sławomir Antoni Rogóż (CRR) - 47, Wiesław Franciszek Sikora (SBiOS) - 6, Alina Teresa Winiaszewska - 19, Eugeniusz Żarnowski - 34
    okręg nr 7 (295, 174, 58,9%): Lucjan Bagiński - 42, Eugeniusz Czajka (OSP) - 10, Anna Kamińska (SBiOS) - 14, Genowefa Maria Lubiszewska - 14, Florian Antoni Napierała (PPEiR) - 29, Maria Piechowicz - 36, Tadeusz Piekarski (PPEiR) - 11, Anna Szymanowska (BWD "Wiarusy") - 7
    okręg nr 8 (317, 144, 41,6%): Antoni Janczewski (ZKRPiBWP) - 8, Jerzy Stanisław Karadymus - 34, Tadeusz Michał Wojtynek - 41, Roman Wróblewski (SBiOS) - 9, Henryk Zboiński (BWD "Wiarusy") - 45
    okręg nr 9 (310, 111, 35,8%): Edward Churski (KO) - 21, Roman Kamiński (SBiOS) - 36, Stefan Andrzej Kryszak (ŁTK) - 8, Roman Adam Minierski - 42
    okręg nr 10 (292, 136, 46,5%): Maciej Kazimierz Banaś (ZNP) - 32, Gabriela Koczorowska (BWD "Wiarusy") - 40, Ryszard Andrzej Lewandowski - 12, Narcyz Ruks (CRR) - 19, Teofil Ruks (PPEiR) - 4, Ryszard Wojtynek (SD) - 22
    okręg nr 11 (346, 177, 51,1%): Henryk Buczkowski - 124, Witold Kropiński - 36, Marek Józef Putz - 11
    okręg nr 12 (346, 100, 28,9%): Jerzy Stanisław Cieślikiewicz (CRR) - 14, Antoni Sielicki - 25, Eugeniusz Słomkowski - 46, Stanisława Zachulska (PPEiR) - 13
    okręg nr 13 (295, 108, 36,6%): Jacek Idzi Kaczmarek - 49, Edward Kępa - 9, Marek Kazimierz Kępiński - 11, Zenon Stosik (OSP) - 31
    okręg nr 14 (357, 156, 43,6%): Emilia Błachut - 38, Zbigniew Itrich - 49, Helena Konieczna - 19, Leszek Osiński - 43
    okręg nr 15 (236, 95, 40,2%): Tadeusz Broda - 40, Lech Stanisław Byczyński (NSZZ RI "S") - 20, Paweł Konopa - 26, Henryk Majdziński -7
    okręg nr 16 (280, 130, 46,4%): Stanisław Padiasek - 16, Roman Piechowiak  - 55, Wacław Ratajczak - 52, Mirosław Paweł Rudnicki (SBiOS) - 3
    okręg nr 17 (263, 98, 37,2%): Ryszard Latowski (SBiOS) - 59, Mirosław Mierkiewicz (SBiOS) - 32, Henryk Kazimierz Orzechowski - 6
    okręg nr 18 (366, 147, 40,1%): Zygmunt Hyjek - 94, Jan Piątek - 10, Janusz Łukasz Słowiński (BWD "Wiarusy") - 29, Zofia Ewa Szymanowska (SBiOS) - 12
    okręg nr 19 (352, 146, 41,4%): Stanisław Czajka (NSZZ RI "S") - 69, Roman Zawistowski (CRR) - 76
    okręg nr 20 (336, 175, 52%): Feliks Władysław Jurek (zebranie wiejskie) - 129, Stefan Kornaś (PPEiR) - 39

    P.S. Liczba głosów w okręgu nie musi zgadzać się sumą głosów oddanych na poszczególnych kandydatów - niektórzy oddawali głos bez dokonania wyboru. Podane wyniki są nieoficjalne.

Pałuki nr 123 (25/1994)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry