Żnin, Janowiec, Gąsawa
       
    Podajemy poniżej kandydatów na radnych II kadencji w gminach: Żnin, Gąsawa i Janowiec. Publikacja niniejsza służy jedynie informacji, nie ma mocy oficjalnych obwieszczeń, które ukażą się lada dzień. Skróty organizacji popierających kandydaturę rozwiązane są u dołu publikacji.  

    W dwóch okręgach w Janowcu Wlkp. i w pięciu w Dąbrowie Mogileńskiej do 20 V nie zgłoszono wymaganego minimum dwóch kandydatów. Zgodnie z ordynacją, Terytorialna Komisja Wyborcza czekała jeszcze 5 dni na dodatkowe zgłoszenia, pełną listę kandydatów z Dąbrowy wydrukujemy więc w następnym numerze. Z Janowca udało nam się uzyskać nazwiska dwóch kandydatów zgłoszonych do środy przed 2100.  
 
  
GMINA ŻNIN
    okręg nr 1: Krzysztof Bachora (PKW w Żninie), Andrzej Bogdański, Fabian Antoni Kranc, Grzegorz Stanisław Kupich, Bogdan Marian Ratajczak (SLD), Jerzy Śniadecki
okręg nr 2: Stanisław Głogowski (PKW w Żninie), Grażyna Janicka, Jerzy Polaszewski, Bronisław Kazimierz Woźny (SLD)
    okręg nr 3: Maciej Joachimowski (PKW w Żninie), Andrzej Kujawa, Zbigniew Linda, Stefan Masztalerz (SLD), Marek Ludwik Woźniak
    okręg nr 4: Paweł Hałaburdzin (PKW w Żninie), Jerzy Kowalski, Barbara Kozłowska (SLD), Sylwester Popiołek
    okręg nr 5: Klemens Chmielewski (KS w Żninie), Jadwiga Teresa Jakubowska (SLD), Krzysztof Jóźwiak (PKW w Żninie), Waldemar Roland Majtczak, Helena Masztalerz
    okręg nr 6: Piotr Horka (SLD), Ryszard Feliks Lorczyk, Jacek Ludwiczak (PKW w Żninie)
    okręg nr 7: Stanisław Bogacki, Jacek Joachimowski, Jerzy Kozdęba, Kazimierz Kucharski, Adam Milejczak (SLD), Józef Tokarz, Sławomir Wachowski, Wacław Franciszek Żeglarski  
    okręg nr 8: Leon Adam Czernicki, Andrzej Stempniewski, Krystian Jakub Stypczyński (SLD), Henryk Andrzej Turzyński
    okręg nr 9: Wojciech Jacek Bylski, Jan Gwit (SLD), Zbigniew Lachowicz, Lech Kazimierz Nowak, Henryk Marian Tokarz (MKS "Pałuczanka" Żnin), Tomasz Stanisław Wysocki, Stanisław Konstanty Ziętek
    okręg nr 10: Ewaryst Michał Berdysz (MKS "Pałuczanka" Żnin), Bolesław Stefan Cieniawa (SLD), Andrzej Władysław Pietrasiński, Roman Polaszewski, Tomasz Zwolenkiewicz (PKW w Żninie)
    okręg nr 11: Włodzimierz Kazimierz Bartkowiak (SLD), Zygmunt Stanisław Czerniak, Robert Michał Ćwiąkała, Marian Ryszard Kawka (PKW w Żninie), Leopold Nowak, Elżbieta Szymańska (SPiP)
    okręg nr 12: Jacek Wojciech Krysztofiak (PKW w Żninie), Jerzy Lach, Jacek Stanisław Malec
    okręg nr 13: Andrzej Bauza, Grzegorz Budny, Aleksander Kmiećkowiak (PKW w Żninie), Tadeusz Władysław Mazany
    okręg nr 14: Zdzisław Kazimierz Bąk (SLD), Ignacy Goc, Józef Marian Kaczmarek, Barbara Kozber, Zbysław Pilarski
    okręg nr 15: Jerzy Ławniczak, Leon Kopterski, Czesław Kazimierz Kośmicki (SLD), Franciszek Ewaryst Szafrański
    okręg nr 16: Feliks Malinowski (PTTK w Żninie), Mariusz Niewolski, Henryk Pawlaczyk, Eugeniusz Stępień (NSZZ Pracowników Żefamu Żnin)
    okręg nr 17: Hanna Maria Czajkowska (PKW w Żninie), Sławomir Kuberacki, Kazimierz Posłuszny, Mirosław Wietrzykowski
    okręg nr 18: Czesław Dalewski (PKW w Żninie), Andrzej Alojzy Kołodziejczak, Zygmunt Rzeźnik, Dionizy Franciszek Wawrocki (ZZPR w RP p. GSP w Cerekwicy)
    okręg nr 19: Leszek Józef Duch (SLD), Maciej Piotr Jarmuż, Krystyna Maria Jarzębowska (PKW w Żninie), Zofia Władysława Kozłowska, Mieczysław Sommer (ZRKiOR)
    okręg nr 20: Wojciech Bolesław Grabarczyk (SLD), Anna Siadak (Blok Ludowy)
    okręg nr 21: Jerzy Kazimierz Fletka, Fabian Heinich, Paweł Leszek Janowski (PKW w Żninie), Danuta Kazimiera Zbąska (SLD)
    okręg nr 22: Paweł Adamkiewicz (LZS), Teofil Dudziak, Lech Kazimierz Gaczkowski (SLD), Leszek Siejkowski, Jerzy Wojciech Siniecki
    okręg nr 23: Jan Franciszek Erdman, Wiesław Henryk Marzec (SLD), Maciej Marcin Wysocki
    okręg nr 24: Dariusz Kaźmierczak, Tomasz Ratajczak (PKW w Żninie), Jan Wojciech Rogosz, Brunon Słomski (SLD)
    okręg nr 25: Janusz Adam Chudzik, Józef Walenty Jurkiewicz (PKW w Żninie), Antonina Marcinkowska, Czesław Waldemar Stanecki, Ryszard Jan Sztange
    okręg nr 26: Jan Kopterski, Marek Jacek Pacho (PKW), Marian Popiołek (SLD), Benedykt Szpejankowski
    okręg nr 27: Violetta Kujawa, Rafał Wysocki (KR Jaroszewo)
    okręg nr 28: Jan Bromberek (PKW w Żninie), Aleksander Chmielowski (SLD), Stanisław Pietras
 
  
GMINA JANOWIEC WIELKOPOLSKI
    okręg nr 1: Józef Bereźnicki, Andrzej Graclik, Stanisław Walkowiak (PZD)
    okręg nr 2: Adam Drożdżyński, Bolesław Wiciński
    okręg nr 3: Ludmiła Bembnista, Edward Płaczkowski, Marian Rabinek (SM), Izabela Staśkiewicz
    okręg nr 4: Stanisław Bembnista (LKS "Sparta"), Adam Daniel, Stanisław Szybczyński, Henryk Zygaj (RO)
    okręg nr 5: Maciej Sobczak, Jerzy Kozłowski  
    okręg nr 6: Eugeniusz Nowak (SM), Jerzy Piniarski (PTTK)
    okręg nr 7: Józef Białecki, Adam Kowalski (PZD), Maria Mataczyńska (UW), Czesław Mróz, Włodzimierz Woźniak
    okręg nr 8: Krzysztof Jabłoński, Marek Jaworski (PSL), Zygmunt Kordylewicz (PZD)
    okręg nr 9: Czesław Langowski, Ryszard Ławniczak (PSL)
    okręg nr 10: Andrzej Frydrych, Marek Jakubek, Joanna Szafrańska
    okręg nr 11: Zdzisław Ludkiewicz (PSL), Stefan Nowakowski
    okręg nr 12: Wawrzyniec Kujawa (PSL), Grzegorz Szweda (RS Juncewo)
    okręg nr 13: Łukasz Ciemnoczołowski (PdP), Wanda Głowacka, Bogdan Głowski, Bernard Święcicki
    okręg nr 14: Witold Antoszków (PSL), Andrzej Cisłak (PSL)
    okręg nr 15: Józef Macieja (PSL), Ryszard Suchomski
    okręg nr 16: Bernard Mnichowski, Teresa Rusiewicz
    okręg nr 17: Mieczysława Muślewska, Andrzej Władełek (PSL)
    okręg nr 18: Anna Małecka, Marek Wesołowski, Ryszard Witucki (PSL), Tadeusz Zadroga, Wiesław Zaworski
    okręg nr 19: Henryk Błażejewski, Alfons Skibiński (RS), Paweł Zieliński
    okręg nr 20: Leszek Rutkowski (PSL), Marek Stefański
 
  
GMINA GĄSAWA
    okręg nr 1: Henryk Ciesielczyk (ZNP), Czesława Olejniczak (KR Gąsawa), Marian Szybczyński
    okręg nr 2: Bogdan Ciesielski (SLD), Marek Maciejewski (PSL)
    okręg nr 3: Zdzisław Kuczma, Jan Owczarzak (KR Gąsawa), Mieczysław Sosiński (SLD), Bożena Turostowska (SLD)
    okręg nr 4: Edward Głąb (SLD), Wojciech Kończal (OSP), Edward Koralewski (PSL), Urszula Kuchcińska  
    okręg nr 5: Władysław Matusiak (SLD), Stanisław Wieczorek
    okręg nr 6: Ewa Piskorz, Ryszard Szczęsny (SLD)
    okręg nr 7: Edward Judek (PSL), Urszula Wielgosz (SLD)
    okręg nr 8: Zenon Kończal (PSL), Bogumiła Wieczorek (SLD)
    okręg nr 9: Henryk Eichstaedt (ZNP), Zygmunt Nowakowski, Leszek Franciszek Płociński (SLD)
    okręg nr 10: Bronisław Brzykcy (KR Nowawieś Pałucka), Józef Starak (PSL), Roman Storozum (SLD)
    okręg nr 11: Zygmunt Kurtyka, Jacek Morkowski (SLD)
    okręg nr 12: Alojzy Grochowalski (PSL), Konrad Nowicki (PSL), Andrzej Słodkowski
    okręg nr 13: Ryszard Królikowski, Antoni Jerzy Sikora (SLD)
    okręg nr 14: Józef Kusz (PSL), Barbara Pawlicka (SLD), Bogdan Ratajczak, Maria Warda
    okręg nr 15: Arkadiusz Fletka (KiOR) w Biskupinie), Wojciech Kawczyński (SLD), Rajmund Romański (PSL), Wiesław Zajączkowski  
    okręg nr 16: Tomasz Grajek (PSL), Antoni Wojciechowski  
    okręg nr 17: Wacław Gaczkowski, Henryk Mataczyński (PSL)
    okręg nr 18: Marek Graczyk (PSL), Jerzy Jan Kałuża-Wierzchosławski (ZNP), Edward Maciejewski, Zygmunt Świtkowski (SLD)
 
   
Objaśnienia do skrótów:
    KR - Kółka Rolnicze; KS - Komitet Samorządowy; LKS - Ludowy Klub Sportowy; LZS - Ludowe Zrzeszenie Sportowe; MKS - Miejski Klub Sportowy; NSZZ - Niezależny Samorządny Związek Zawodowy; PdP - Porozumienie dla Polski; PKW - Pałucki Komitet Wyborczy; PSL - Polskie Stronnictwo Ludowe; PTTK - Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze; PZD - Polski Związek Działkowców; RO - Rada Osiedlowa; RS - Rada Sołecka; SLD - Sojusz Lewicy Demokratycznej; SM - Spółdzielnia Mieszkaniowa; SPiP - Samorząd Pielęgniarek i Położnych; UW - Unia Wielkopolan; ZNP - Związek Nauczycielstwa Polskiego; ZRKiOR - Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych; ZZPR w RP p. GSP - Związek Zawodowy Pracowników Rolnictwa w Rzeczypospolitej Polskiej przy Gospodarstwie Skarbu Państwa.
Pałuki nr 119 (21/1994)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry