- Wytłuszczonym drukiem podajemy nazwiska tych radnych, którzy uzyskali mandat do Rady Miejskiej. W nawiasach publikujemy kolejno: liczbę uprawnionych do głosowania, liczbę głosów ważnych i procent frekwencji.

    W gminie Żnin uprawnionych do głosowania było 17.502 osób, głosowało 8.206 (46,9%)
    okręg nr 1 (636, 308, 48,4%): Krzysztof Bachora (PKW w Żninie) - 32, Andrzej Bogdański - 37, Fabian Antoni Kranc - 37, Grzegorz Stanisław Kupich - 27, Bogdan Marian Ratajczak (SLD) - 66, Jerzy Śniadecki - 104.
    okręg nr 2 (697, 341, 48,9%): Stanisław Głogowski (PKW w Żninie) - 173, Grażyna Janicka - 37, Jerzy Polaszewski - 77, Bronisław Kazimierz Woźny (SLD) - 51
    okręg nr 3 (525, 264, 50,3%): Maciej Joachimowski (PKW w Żninie) - 34, Andrzej Kujawa - 55, Zbigniew Linda - 92, Stefan Masztalerz (SLD) - 44, Marek Ludwik Woźniak - 37
    okręg nr 4 (696, 290, 41,7%): Paweł Hałaburdzin (PKW w Żninie) - 31, Jerzy Kowalski - 175, Barbara Kozłowska (SLD) - 46, Sylwester Popiołek - 35
    okręg nr 5 (579, 260, 44,9%): Klemens Chmielewski (KS w Żninie) - 27, Jadwiga Teresa Jakubowska (SLD) - 59, Krzysztof Jóźwiak (PKW w Żninie) - 90, Waldemar Roland Majtczak - 12, Helena Masztalerz - 68
    okręg nr 6 (732, 297, 40,6%): Piotr Horka (SLD) - 89, Ryszard Feliks Lorczyk - 97, Jacek Ludwiczak (PKW w Żninie) - 99
    okręg nr 7 (793, 395, 49,8%): Stanisław Bogacki - 67, Jacek Joachimowski - 65, Jerzy Kozdęba - 16, Kazimierz Kucharski - 80, Adam Milejczak (SLD) - 108, Józef Tokarz - 19, Sławomir Wachowski - 25, Wacław Franciszek Żeglarski - 4
    okręg nr 8 (583, 321, 55%): Leon Adam Czernicki - 35, Andrzej Stempniewski - 131, Krystian Jakub Stypczyński (SLD) - 77, Henryk Andrzej Turzyński - 72
     okręg nr 9 (614, 351, 57,2%): Wojciech Jacek Bylski - 10, Jan Gwit (SLD) - 68, Zbigniew Lachowicz - 77, Lech Kazimierz Nowak - 46, Henryk Marian Tokarz (MKS "Pałuczanka" Żnin) - 65, Tomasz Stanisław Wysocki - 30, Stanisław Konstanty Ziętek - 50
    okręg nr 10 (659, 297, 45%): Ewaryst Michał Berdysz (MKS "Pałuczanka" Żnin) - 32, Bolesław Stefan Cieniawa (SLD) - 77, Andrzej Władysław Pietrasiński - 32, Roman Polaszewski - 39, Tomasz Zwolenkiewicz (PKW w Żninie) - 106
    okręg nr 11 (597, 224, 37,5%): Włodzimierz Kazimierz Bartkowiak (SLD) - 67, Zygmunt Stanisław Czerniak - 34, Robert Michał Ćwiąkała - 19, Marian Ryszard Kawka (PKW w Żninie) - 36, Leopold Nowak - 17, Elżbieta Szymańska (SPiP) - 40
    okręg nr 12 (609, 246, 40,4%): Jacek Wojciech Krysztofiak (PKW w Żninie) - 94, Jerzy Lach 106, Jacek Stanisław Malec - 34
    okręg nr 13 (589, 317, 53,8%): Andrzej Bauza - 104, Grzegorz Budny - 30, Aleksander Kmiećkowiak (PKW w Żninie) - 95, Tadeusz Władysław Mazany - 80
    okręg nr 14 (565, 277, 49%): Zdzisław Kazimierz Bąk (SLD) - 55, Ignacy Goc - 70, Józef Marian Kaczmarek - 86, Barbara Kozber - 30, Zbysław Pilarski - 32
    okręg nr 15 (739, 398, 53,9%): Jerzy Ławniczak - 13, Leon Kopterski - 47, Czesław Kazimierz Kośmicki (SLD) - 130, Franciszek Ewaryst Szafrański - 191
    okręg nr 16 (736, 344, 46,7%): Feliks Malinowski (PTTK w Żninie) - 44, Mariusz Niewolski - 15, Henryk Pawlaczyk - 110, Eugeniusz Stępień (NSZZ Pracowników Żefamu Żnin) - 162
    okręg nr 17 (577, 288, 49,9%): Hanna Maria Czajkowska (PKW w Żninie) - 103, Sławomir Kuberacki - 97, Kazimierz Posłuszny - 60, Mirosław Wietrzykowski - 21
    okręg nr 18 (744, 329, 44,2%): Czesław Dalewski (PKW w Żninie) - 98, Andrzej Alojzy Kołodziejczak - 68, Zygmunt Rzeźnik - 114, Dionizy Franciszek Wawrocki (ZZPR w RP p. GSP w Cerekwicy) - 38
    okręg nr 19 (501, 304, 60,7%): Leszek Józef Duch (SLD) - 11, Maciej Piotr Jarmuż - 114, Krystyna Maria Jarzębowska (PKW) - 20, Zofia Władysława Kozłowska - 119, Mieczysław Sommer (ZRKiOR) - 37
    okręg nr 20 (534, 109, 20,4%): Wojciech Bolesław Grabarczyk (SLD) - 35, Anna Siadak (Blok Ludowy) - 69
    okręg nr 21 (639, 309, 48,4%): Jerzy Kazimierz Fletka - 5, Fabian Heinich - 175, Paweł Leszek Janowski (PKW w Żninie) - 102, Danuta Kazimiera Zbąska (SLD) - 25
     okręg nr 22 (520, 278, 53,5%): Paweł Adamkiewicz (LZS) - 11, Teofil Dudziak - 144, Lech Kazimierz Gaczkowski (SLD) - 22, Leszek Siejkowski - 81, Jerzy Wojciech Siniecki - 16
    okręg nr 23 (535, 261, 48,8%): Jan Franciszek Erdman - 43, Wiesław Henryk Marzec (SLD) - 94, Maciej Marcin Wysocki - 113
    okręg nr 24 (693, 427, 61,6%): Dariusz Kaźmierczak - 136, Tomasz Ratajczak (PKW w Żninie) - 99, Jan Wojciech Rogosz - 110, Brunon Słomski (SLD) - 74
    okręg nr 25 (723, 273, 37,7%): Janusz Adam Chudzik - 56, Józef Walenty Jurkiewicz (PKW w Żninie) - 126, Antonina Marcinkowska - 50, Czesław Waldemar Stanecki - 22, Ryszard Jan Sztange - 13
    okręg nr 26 (478, 247, 51,6%): Jan Kopterski - 101, Marek Jacek Pacho (PKW) - 7, Marian Popiołek (SLD) - 63, Benedykt Szpejankowski - 72
    okręg nr 27 (557, 95, 17%): Violetta Kujawa - 33, Rafał Wysocki (KR Jaroszewo) - 54
    okręg nr 28 (652, 356, 54,6%): Jan Bromberek (PKW w Żninie) - 53, Aleksander Chmielowski (SLD) - 80, Stanisław Pietras - 212
 
    W gminie Janowiec Wlkp. uprawnionych do głosowania było 6.839 osób, głosowało 3.198 (46,8%)
    okręg nr 1 (450, 205, 45,5%): Józef Grzegorz Bereźnicki - 102, Andrzej Graclik - 40, Stanisław Walkowiak (PZD) - 56
okręg nr 2 (268, 115, 42,9%): Adam Drożdżyński - 35, Bolesław Paweł Wiciński - 71
     okręg nr 3 (425, 210, 49,4%): Ludmiła Bembnista - 37, Edward Płaczkowski - 19, Marian Rabinek (SM) - 69, Izabela Małgorzata Staśkiewicz - 73
    okręg nr 4 (228, 151, 66,2%): Stanisław Andrzej Bembnista (LKS "Sparta") - 21, Adam Daniel - 94, Stanisław Szybczyński - 19, Henryk Zygaj (RO) - 16
    okręg nr 5 (418, 175, 41,8%): Włodzimierz Tadeusz Bystrzyński - 19, Jerzy Kozłowski - 39, Maciej Sobczak - 102
     okręg nr 6 (365, 190, 52,0%): Eugeniusz Nowak (SM) - 116, Jerzy Piniarski (PTTK) - 61
    okręg nr 7 (323, 160, 49,5%): Józef Białecki - 25, Adam Szczepan Kowalski (PZD) - 6, Maria Mataczyńska (UW) - 34, Czesław Aleksander Mróz - 47, Włodzimierz Woźniak - 48
    okręg nr 8 (348, 216, 62,0%): Krzysztof Michał Jabłoński - 47, Marek Jaworski (PSL) - 118, Zygmunt Kordylewicz (PZD) - 43
    okręg nr 9 (311, 163, 52,4%): Czesław Langowski - 101, Ryszard Marian Ławniczak (PSL) - 61
    okręg nr 10 (352, 118, 33,5%): Andrzej Frydrych - 54, Marek Stanisław Jakubek - 45, Joanna Szafrańska - 15
    okręg nr 11 (322, 132, 40,9%): Zdzisław Ryszard Ludkiewicz (PSL) - 54, Stefan Nowakowski - 76
     okręg nr 12 (385, 191, 49,6%): Wawrzyniec Michał Kujawa (PSL) - 100, Grzegorz Stanisław Szweda (Rada Juncewo) - 80
    okręg nr 13 (264, 144, 54,5%): Łukasz Jan Ciemnoczołowski (PdP) - 16, Wanda Wiesława Głowacka - 53, Bogdan Kazimierz Głowski - 24, Bernard Święcicki - 46
     okręg nr 14 (336, 131, 38,9%): Witold Antoszków (PSL) - 71, Andrzej Henryk Cisłak (PSL) - 54
    okręg nr 15 (228, 101, 44,2%): Józef Macieja (PSL) - 60, Ryszard Suchomski - 34
    okręg nr 16 (417, 205, 49,1%): Bernard Mnichowski - 96, Teresa Rusiewicz - 99
    okręg nr 17 (347, 135, 38,9%): Mieczysława Muślewska - 87, Andrzej Antoni Władełek (PSL) - 45
    okręg nr 18 (352, 133, 37,7%): Anna Małecka - 22, Marek Wesołowski - 27, Ryszard Witucki (PSL) - 42, Tadeusz Zadroga - 33, Wiesław Zaworski - 9
    okręg nr 19 (315, 158, 50,1%): Henryk Władysław Błażejewski - 51, Alfons Skibiński (RS) - 37, Paweł Zieliński - 67
     okręg nr 20 (325, 167, 51,4%): Leszek Grzegorz Rutkowski (PSL) - 109, Marek Stefański - 50
    P.S. Liczba głosów w okręgu nie musi zgadzać się z sumą głosów oddanych na poszczególnych kandydatów - niektórzy oddawali głos bez dokonania wyboru. Podane wyniki są nieoficjalne.
 Pałuki nr 123 (25/1994)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry