Dąbrowa, wybory 2002

    Anna Rywak na wójta

     Sekretarz gminy Strzelno Anna Rywak jest kandydatem ludowców na wójta Dąbrowy.

     Ustalane są ostateczne listy kandydatów PSL na radnych do Rady Gminy w Dąbrowie. PSL zamierza obstawić komplet przysługujących mu miejsc na listach. - Jeszcze ustalamy kandydatów na radnych - przyznaje Pałukom Wiesław Gałązka. Gminnym pełnomocnikiem komitetu PSL jest Henryk Ossowski.

    PSL od początku planował wystawienie swojego kandydata na wójta. Mówiło się o dwóch kandydatach. Prezes jednak nie chciał nam w ubiegłym tygodniu ujawnić kto brany jest pod uwagę. W piątek Wiesław Gałązka oświadczył Pałukom: - Naszym kandydatem na wójta jest pani Anna Rywak. "Pałukom" jako pierwszym podajemy tę wiadomość. Kim był ewentualny kontrkandydat Anny Rywak nie udało nam się ustalić.

Robert Grygiel

Pałuki nr 552 (38/2002)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry