Trzemeszno, wybory 2002

    Ziemia Marka Gotowały

     Ziemia Gnieźnieńska po raz drugi wystawia Marka Gotowałę jako swojego kandydata na burmistrza Trzemeszna.

     Podobnie jak cztery lata temu, tak i w tym roku Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Gnieźnieńska stawia na Marka Gotowałę, wystawiając go jako swojego kandydata na fotel burmistrza Trzemeszna.

    Szefem Ziemi Gnieźnieńskiej, której siedziba mieści się w Gnieźnie jest starosta powiatu gnieźnieńskiego Krzysztof Ostrowski. W sztabie wyborczym Ziemi są jeszcze trzej inni przedstawiciele gminy Trzemeszno: Stefan Ślimak, dyrektor komunalki Hieronim Stopczyński oraz burmistrz Marek Gotowała.

    W tegorocznych wyborach samorządowych Komitet wystawi swoich kandydatów do Rady Miejskiej w Trzemesznie oraz do Rady Powiatu w Gnieźnie.

Robert Grygiel

Pałuki nr 552 (38/2002)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry